Výlet líbeznických světlušek

Na přelomu ledna a února se oddíl líbeznických Amazonek vydal na výlet do Prahy, přesněji se jednalo o kulturní zážitek. Byla krásná a slunečná, ale za to pěkně chladná neděle, když jsme se vydaly za kulturou. Vyjely jsme tedy vlakem směr Praha – Strašnice a dorazily jsme do malého divadla jménem Miriam na muzikální představení: ,,O perníkové chaloupce aneb trochu jinak“. Představení bylo velmi zábavné a zároveň velice poučné. Každý divák měl možnost pochopit klasickou pohádku trochu jinak. Po představení, kde ovšem dopadlo všechno dobře, následoval speciálni workshop na výrobu perníčků. Každý divák v ceně své vstupenky měl možnost si vyrobit a ozdobit perníčků, kolik jen sám chtěl. Takže každá světluška si vezla domú spousty ozdobených perníčků. Maminky musely mít jistě v době po Vánocích radost, že mají doma opět nové cukroví. V divadle Miriam vystupuje naše skautská sestra Liška. Především proto jsme navštívily toto divadlo již po druhé. Můžu vřele doporučit všem rodičům s menšími ratolestmi, aby navštívili nějaké jejich představení. Amazonky si nedělní výlet za kulturou moc užily.

Comments are closed