Klubíčko

Klubíčko – 7. oddíl světlušek Skautského střediska Willi Líbeznice

Jsme světluškovský oddíl Klubíčko s věkovou skupinou dívek od 7 do 10 let. Náš oddíl má 20 členů.

Naše schůzky jsou plné zábavných a naučných her, rukodělných činností, pohybu a v neposlední řadě skautských dovedností a vědomostí – uzlování, zdravověda, nauka o přírodě a mnoho dalšího.

Scházíme se každý čtvrtek od 17:00 do 18:30 v krásných nových prostorách haly Na Chrupavce, a jejím okolí. V průběhu roku pořádáme výlety do přírody, přespávačky a účastníme se různých závodů.

Na fungovaní oddílu a přípravě programu se podílíme ve třech: Miriam (Čakanka), Pája (Velká Pája) a Péťa (Kanička).

Náš pokřik: My jsme holky z klubíčka, pomáhá nám babička. Ve čtvrtek se scházíme, na skauta se těšíme. JÓ, JÓ, JÓ.

Kontakt na vedoucí:klubicka1

Miriam Kupková- Čakanka