Inter Camp 2017

Registrace na IC 2017 startuje již v pondělí 21. 11. 2016. A naše středisko se i tento rok účastní. A pojedeme v podobně sestavě se středisky jako předminulý rok (pár středisek pojede navíc)

O co jde?
Tradiční mezinárodní akce na prodloužený víkend, která se letos konala v České republice. V roce 2017 proběhne jubilejní 50.ročník. Akce je určena pro oddíly skautů a skautek ve věku 11 – 17 let. Starší 18-ti let mohou jet jako mezinárodní servis team (IST).

Kdy?
Pátek 2. 6. – pondělí 5. 6. 2017 (nutno počítat že pojedeme dlouho, takže asi budem vyrážet už ve čtvrtek.)

Kde?
Warendorf, Německo Warendorf leží mezi městy Hannover a Dortmund na západě Německa.

Cena?
560Kč je účastnický poplatek za IC organizátorům a předběžně odhaduji 500 – 700Kč za dopravu a stravu (o ceně bude hlavně rozhodovat doprava a tu rozhoduje zase počet účastníků.)

Přihlašujte se prosím přes odkaz níže a prosím co nejdříve, aby jsme zase nebyli náhradníci jako minulý rok a měli co nejdříve přehled jak velká bude výprava. Přihlášování bude uzavřeno na konci listopadu!

Středisková přihláška na IC 2017

S přáním krásného dne