Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Březen 2018

Nácvik na ZVaS

Březen 24 @ 8:00 - 17:00

Všechny hlídky ze střediska, které se připravují na Závod vlčat a světlušek budou mít možnost si tento závod vyzkoušet tzv. "na nečisto". Zároveň zbude i dost času na doučení se mezer ve vědomostech 🙂

Duben 2018

Ukliďmě Česko – oddíl Stopařů

Duben 7 @ 9:00 - 12:00

Oddíl Stopařů se letos připojí k celorepublikové akci "Ukliďme svět, ukliďme Česko". Je to dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky (a dokonce na pár místech mimo ni). Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek.

Závod vlčat a světlušek

Duben 14 @ 8:00 - 17:00

Závod vlčat a světlušek o putovní totem náčelníka a putovní vlajku náčelní je akce, kterou pravidelně, každé dva roky pořádá Junák - český skaut. Jednou za dva roky se sjíždí dětí ve věku 8 - 11 let z našeho okresu, aby porovnaly své schopnosti, dovednosti a znalosti v široké škále disciplín. Družiny plní celou řadu úkolů, které se promítají do konečného pořadí. Závod se koná ve třech kolech. Nejdříve se koná okresní kolo (tento rok v Jirnech), následují krajská kola…

Květen 2018

Férová snídaně

Květen 12 @ 9:00 - 12:00

Piknik pro veřejnost - oslava světového dne pro FairTrade Více o Férové snídani

Fifkův závod

Květen 12 @ 14:00 - 17:00

Tradiční závod pro členy našeho střediska všech věkových kategorií. Závodí se ve skautských dovednostech, zručnosti a zdatnosti.

INTERCAMP 2018 v Belgii

Květen 18 - Květen 21

Intercamp 2018 se bude konat od 18. 5. do 21. 5. 2018 v Belgickém městě Sint – Truiden. Akce je tradiční mezinárodní evropské setkání oddílů na prodloužený víkend. Letos se očekává více jak 3500 účastníků z minimálně 8 zemí. Akce je určena pro oddíly skautů a skautek ve věku 11 - 17 let.

Červen 2018

Víkendová výprava Amazonky + Vlčí důl

Červen 1 - Červen 3

Oddíl Amazonek a oddíl Vlčí důl vyrazí o víkendu 1 - 3. 6. 2018 na společnou přespávačku. Více info o akci během května!

+ Exportovat uvedené Akce