Celostředisková výprava – Kaprálův Mlýn

 

csko_Kaprálův Mlýn

“ V rámci 30.let nepřetržitého působení skautské organizace a 30.let od sametové revoluce vyrážíme na celostřediskovou výpravu do Kaprálova mlýna.“ 

  • Sraz v pátek 11. 10. v 15:50 (-16:00) v Praze na Hlavním nádraží vedle Burger kingu, každý oddíl bude zde mít svojí velkou ceduli (zajistíme my), vedoucí oddílu si vybere léky od svých dětí. Odjezd vlaku 16:20. Pojedeme ve skautském kroji (kdo nemá, tak skautské triko)
  • Místo: Mezinárodní skautské dobrovolnické centrum Kaprálův mlýn http://www.kapraluvmlyn.cz
  • Návrat v neděli 13. 10. v 15:00 opět na Hlavní nádraží – pokud nebudete jako oddíly pokračovat po vlastní ose někam jinam 🙂  (na rodiče budeme čekat venku před halou, určitě nás nepřehlédnou)
  • Platba: prosíme o zaplacení účastnického poplatku 450,-  na účet 115 – 211 651 0247 0100 – do poznámky uveďte Jméno, Příjmení a oddíl
  • S sebou: klasické vybavení na víkendovou výpravu, vzhledem k tomu, že cestujeme hromadnou dopravou, je třeba zabalit všechny věci do krosny.  Pro připomenutí: Oblečení podle počasí, pláštěnku, skautský kroj, skautské triko, přezůvky, hrneček, ešus, KPZ, láhev na pití,  spacák, karimatku, hygienu, pevné boty, velkou svačinu a večeři na pátek, neboť začináme až sobotní snídaní, psací potřeby, případně osobní léky.

Image result for kaprálův mlýn

Comments are closed